Jegyvásárlás


Program


XA hónap verse

XA hónap verse

Február 12-én, szombaton ismét megtartjuk A hónap verse című irodalmi estünket a Rákoshegyi Bartók Zeneházban.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. február 12. szombat, 19:00

A hónap verse

Színházunk 2012 óta havi rendszerességgel jelenteti meg honlapján A hónap verse című rovatot, melynek szerkesztője visszavonulásáig Fehér Ildikó színművész - kurátor volt. Az idei évadban Dóczy Péter színművész viszi tovább a nagy érdeklődésre számot tartó felületet. A fókuszban elsősorban kortárs magyar költők művei állnak, eltekintve egy-egy jeles hónaptól, amikor költőóriások alkotásait olvashatják, videón láthatják  nézőink. A versek sokfélék, más-más hangulatúak, hol derűsek, hol pedig a világ szomorú történéseire hívják fel figyelmünket.

A hónap verse című előadássorozatunk ez alkalommal (a műsor szerkesztés alatt) költeményeit hallhatja az érdeklődő közönség (Dóczy Péter, Hermányi Mariann, Haik Viktória és Béres Miklós) előadásában, Hajdú László szerkesztésében és műsorvezetésével.

Köszönjük Bokor Jutta igazgató asszony támogatását, hogy ilyen csodálatos helyszínre leltünk a Rákoshegyi Bartók Zeneházban (1174 Budapest, Hunyadi u. 50.).

Ajánlatunk


A megújult Citadella egyik legizgalmasabb újdonsága A Szabadság Bástyája című kiállítás. A nyugati ágyútoronyban kialakított, több mint 1700 négyzetméteres tárlat a magyar szabadságért folytatott küzdelmeket mutatja be, felidézve azokat a meghatározó személyiségeket és történelmi jelentőségű családokat, akik évszázadokon át kiálltak az ország függetlenségéért.

Martonvásár idén nyáron is Beethoven-művekkel várja a zene szerelmeseit. Június végén és július elején a Nemzeti Filharmonikusok három estjén találkozhatunk a zeneszerző műveivel.

Ajánló


Sacré Cœur : Son règne n'a pas de fin francia dokumentumfilm, 95 perc, 2026 francia nyelven, magyar felirattal

A szabadságharc hőse, Baráznay Ignácz tisztázatlan halála után negyven évvel leánya, Amália egy különös transzcendens utazás alkalmával visszakerül 1848-ba

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!