Jegyvásárlás


program


Teljes Forma
2

Teljes Forma

A Bán Ber Deep Heart Deep Soul Irodalmi Társaság, a Békés Megyei Könyvtár és a Békéscsabai Jókai Színház együttműködésének köszönhetően a „Teljes forma” című irodalmi performansz érkezik Békéscsabára.Irodalmi szövegekből induló tánccal, zenével, zajokkal építkező est. Írók, táncosok és zenészek közös alkotását láthatjátok, ahol minden előadás egyedi és megismételhetetlen. A szövegből új rétegek, új jelentések bontakoznak ki – mozgásban, hangban, jelenlétben. Az est különlegessége, hogy kizárólag női alkotók lépnek színpadra.

Dato



Nem csak nőknek szól, hanem mindenkinek, aki szereti az irodalmat, az élő felolvasásokat, táncot, zenét és nyitott a kísérletezésre. Az előadás összefűző témája a test.

Fellépnek:

Bali Anikó, Czidor Katalin, Somos Judit, Tallér Edina, Lukács Vivien, Balogh Andrea,
Bánhidi Lilla, valamint az Ars Violin Duo, Kovácsné Kerekes Dalma és Sznyida Marianna.

Rendező: Gerner Csaba.

Az előadás előtt énekkel és zenével várja a közönséget Sziveri Emese színművész és Rázga Áron zongoraművész.

A „Teljes forma” című irodalmi performansz után szeretettel várjuk egy kötetlen hangulatú találkozóra az alkotókkal.

A rendezvényen kép- és hangfelvétel készülhet. Részvételével hozzájárul, hogy a felvételeken szerepeljen, melyek megjelenhetnek a Békés Megyei Könyvtár honlapján, közösségi oldalain, kiadványaiban, valamint további felületeken.

PÅ PLAKATEN


2026. július 23., csütörtök 20:00 (esőnap: július 24.) 2026. július 25., szombat 20:00 (esőnap: július 26.)

Az Én és a kisöcsém című operettből általában csak a címadó dalt szokás ismerni. Pedig ez az édes történet tele…

Vígjáték 2 részben, a Játékszín előadása. esőnap: július 5. vasárnap 20:30 óra

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.