Jegyvásárlás


Program


Iskolapélda
10

Iskolapélda

Abszurd vígjáték a magyarokról. Rólunk.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Friday, February 09 2024 7:00PM

Támogatatlan függetlenszínházként ezt a sokszereplős rétegelőadásunkat sajnos nem tudjuk tovább finanszírozni. Megszakad a szívünk. "Hát elmegyünk. Ennek az országnak most nem ilyen követekre van szüksége."
- - - - - - - - - - -

Cziczó Attila: ISKOLAPÉLDA
abszurd dráma két részben

A magyarok okosak. A magyarok buták. A magyarok befogadók. A magyarok kirekesztők. A magyarok liberálisok. A magyarok illiberálisok. A magyarok szépek. A magyarok csúnyák. A magyarok nagyok. A magyarok kicsik.

Folytatják? Segítünk. Nézzék meg az Iskolapéldát, ami mesél az iskoláról, a kancalláriról, a kisebbségekről és nagyobbságokról, a zeuról, és minden másról, ami mostanában megesett hazánkban.

Formabontó, felkavaró, ám könnyedségével mégis szórakoztató abszurd előadás egy sokat hibázó, egyáltalán nem tökéletes, mégis összetartó közösségről. A magyarokról. Rólunk.

Igazán szókimondó, erősen felkavaró előadás. (A darabot 2009-ben írta a szerző.)

Az előadásra választható online kedvezményt elsősorban azoknak ajánljuk fel, akik kevésbé engedhetik meg maguknak a 'kultúra fogyasztását'. Amennyiben lehetősége van, kérjük, a teljesárú jegy megvásárlásával is támogassa független színházunkat!

Minden előadásunkra árulunk 2 db támogatóhelyet - 2. sor 10-11. szék
Köszönjük, ha támogatják független színházunkat!

AZ ELŐADÁS NYOMOKBAN TRÁGÁRSÁGOT TARTALMAZ

 

Az előadás hossza: 180 perc (egy szünettel)
16 éven felülieknek ajánlott!       
#trágárság #szexualitás #társadalomkritika #hangerő #fényeffektek #füst

Our offer


A Monte Cristo grófja egy igazi, nagy ívű, romantikus musical. A történet ismert: nyüzsgő kikötő, a tenger hullámzása, régi-új szerelmek, esély egy új életre, őrült karneváli forgatag, intrika, bosszúvágy, elégtétel és Párizs, hol jobb és könnyebb az élet... mind-mind megelevenedik Alexandre Dumas világhírű regényének zenés színházi adaptációjában.

World-renowned pianist Péter Bence returns to Budapest with a spectacular new show On October 10, 2026, an extraordinary musical experience awaits audiences in Budapest: world-famous piano virtuoso Péter Bence will perform his brand-new concert program on the stage of the MVM Dome. The new show promises not only fresh compositions and breathtaking piano performances but also a more stunning visual concept, innovative stage solutions, and a mysterious special guest — ensuring it will be one of the most memorable musical events of the year.

Meeting the Buddha English–Hungarian documentary, 145 min, 2025 in English and Tibetan, with Hungarian subtitles

Suggestions


Egyszerre politikai dráma, krimi és szerelmi história, amely a 15. század közepének izgalmas történelmi eseményeit eleveníti meg, bemutatva a Hunyadi…

Fergeteges vígjáték pimasz poénokkal, pikáns helyzetekkel és félreértésekkel.

Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.