Görög Ibolya- Mindennapi maceráink
Magyarország első számú protokoll szakembere a Villányi Úti Előadások sorozatában!
Mik azok a hétköznapi macerák, amelyekről most mesélni fog?
több
Magyarország első számú protokoll szakembere a Villányi Úti Előadások sorozatában!
Mik azok a hétköznapi macerák, amelyekről most mesélni fog?
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2019. október 17. csütörtök, 19:00
„Együtt élünk a földön – aminek azért vannak szabályai, hogy harmonikusan, a lehető legkevesebb konfliktussal teljenek a napjaink. (Még ha ez nem is mindig tőlünk függ!)
Ehhez már reggel hozzá kell készülni, pozitívra hangolni magunkat.
Ezer felé járunk-kelünk, dolgozunk, piacolunk, nyaralunk, minden tele van együttélési kelepcékkel.
Mi van, ha nekigyalogolok véletlenül valakinek az utcán?
Taxiba hova üljek?
Miért ne késsek sehonnan?
Hogy kell telefonálni?
Milyen apró szabályai vannak a közösségi hálóknak?
Külföldön most akkor hogy viselkedjek? Ahogy itthon? Vagy mindegy, úgysem ismernek?
Adjak hálapénzt vagy ne adjak az orvosnak?
Vendégségbe menvén levessem a cipőmet vagy ne?
Mit adjak nászajándékba?"
Az előadás során Ibolya ezekre és az ehhez hasonló apró kérdésekre igyekszik majd választ adni.
Advent első vasárnapján egy igazi karácsonyi program, ahol a betlehemes hagyományok, a zene és a költészet fonódik össze. Mikor a betlehemesek karácsonykor házról-házra járnak, üdvözlő versük végén ezt kérdezik: Szabad-e bejönni ide betlehemmel? A Kaláka együttes karácsonyi hangversenyének kerete ez a betlehemes játék.
Martonvásár idén nyáron is Beethoven-művekkel várja a zene szerelmeseit. Június végén és július elején a Nemzeti Filharmonikusok három estjén találkozhatunk a zeneszerző műveivel.
A szabadságharc hőse, Baráznay Ignácz tisztázatlan halála után negyven évvel leánya, Amália egy különös transzcendens utazás alkalmával visszakerül 1848-ba
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!