Jegyvásárlás


Program


[D]OPEN YOUR MOVE - Napijegy / Day Ticket

[D]OPEN YOUR MOVE - Napijegy / Day Ticket

[D]OPEN YOUR MOVE minifesztivál - 2025. május 2-3.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Saturday, May 03 2025 3:00PM

Az urban dance és a kortárstánc harmadik hazai találkozása a Trafóban! Két nap, amikor nem a különbségek számítanak, csak a mozgás szenvedélyes szeretete. Itt mindenki helyet kap és minden mozdulat számít.

A Collective Dope a nyitás jegyében szervezi a fesztivált, azzal a céllal, hogy kortól, stílustól és háttértől függetlenül hozzon össze táncosokat.

Május 2-án
két inspiráló workshoppal, egy inkluzív jammel és egy beszélgetéssel várják az érdeklődőket, melynek témája a különböző táncstílusok közötti átjárhatóság és az inkluzív szemlélet találkozása. Részletek és regisztráció hamarosan a Trafó oldalán.

Május 3-án pedig, akár táncosként vagy nézőként, részese lehetsz egy fergeteges tánc-párbajnak, ahol a hazai és nemzetközi kortárs, modern, urban, és hip-hop világ találkozik. Bár a battle során versenybe szállnak egymással a résztvevők, a cél nem a győzelem, hanem a tanulás, az egymásra hangolódás és egy befogadó, nyitott közösség építése. A program részeként meglepetés performanszokkal is készülünk.

A fesztivál akadálymentesen hozzáférhető és mindenki számára nyitott.

RÉSZLETES PROGRAM

Május 2.
Trafó Nagyterem
14:00-15:30 Kortárstánc workshop Ching Ying Chien-nel / profi táncosok részére
16:00-17:30 Breaking workshop Bboy Redo-val / inkluzív workshop, nyitott mindenki számára
18:00-20:00  Inkluzív jam Farkas Dorkával és Sudár Henriettával

Május 3.
12.00-15.00 Regisztráció, bemelegítés, jamming
Trafó Nagyterem
15.00-20.30 [D]OPEN YOUR MOVE battle: selejtezők és középdöntő
21.00-23.00 [D]OPEN YOUR MOVE 2vs2 battle: elődöntő, special blind date, zsűri showcase, döntő, eredményhirdetés
A nap folyamán több meglepetés performansz is lesz!
Trafó Klub
23.00-től After Party

STÁB:
DJ-k: Kántor Mátyás, Gryllus Ábris
Zsűri: Ching Ying Chien (TW), Bboy Redo (NL), Szabó Márton
Házigazdák: Jenna Jalonen, Molnár Csaba ‘Nicole Clore’
Fény: Mervel Miklós
Társszervezők, segítők: Hodován Margit, Oberfrank Réka, Sudár Heni
Koncept: Jenna Jalonen, Horváth Nóra

Támogatók: Trafó Kortárs Művészetek Háza, Holland Nagykövetség, SUB.LAB Event Productions

A battle fődíját a Trafó Kortárs Művészetek Háza, Collective Dope és a Sziget Fesztivál biztosítja.

Our offer


Poirot nyomozó kényelmes hazaútra vágyik a legendás, káprázatos Orient Expresszen. Csakhogy az előkelő útitársak között akad valaki, aki nagyon gyanús. Annyira gyanús, hogy bele is hal. A gyilkos pedig közöttünk van, hölgyeim és uraim… és nem is biztos, hogy egyetlen áldozattal beéri.

Zenés válóok két részben – magyar slágerekkel a ’60-as évektől napjainkig

A kényszeres evő, szeretetre méltó, negyvenes Maureen (Marjai Virág) nassol, hogy ne gondoljon bele a magányába, pizzákat rendel, mert szerinte a paradicsomszószban oldódik legjobban a bánat. De azért még ad egy utolsó esélyt a romantikának, amelyről már épp készül teljesen lemondani. Vakrandija lesz Joe-val (Hajdu Steve), aki esetlen, de kedves. Maureen humorral, olykor szarkasztikus megjegyzéseivel palástolja a külsejével kapcsolatos gátlásait, ezzel szemben Joe szinte veszélyesen nyíltan kimond mindent, ami csak eszébe jut.

Suggestions


Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha…

Giacomo Puccini LA FANCIULLA DEL WEST (THE GIRL OF THE GOLDEN WEST) Opera in three acts, in Italian, with Hungarian,…

Woody Allen a rá jellemző emberismerettel és sziporkázó humorral tárja elénk az emberi kicsinység és nagyság egész tárházát. Nagy büszkeség,…

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.