Jegyvásárlás


Program


Bűnös vagyok (Fábri)

Bűnös vagyok (Fábri)

A harmincas évek romantikus Párizsában egy fiatal, kezdő színésznőt meggyanúsítanak egy neves filmproducer meggyilkolásával. Bár a nő ártatlan, ügyvéd barátnője javaslatára végül bűnösnek vallja magát, hogy az esetet önvédelemnek állítsák be, és olyan női egyenjogúsági ügyet csináljanak belőle, amely híressé teszi mindkettejüket.  more

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Monday, August 28 2023 8:30PM

Bűnös vagyok
francia vígjáték, 1022 perc, 2023
francia nyelven, magyar felirattal

Rendező: François Ozon

Szereplők: Nadia Tereszkiewicz, Rebecca Marder, Fabrice Luchini, Isabelle Huppert, Dany Boon, André Dussollier

A Bűnös vagyok Georges Berr és Louis Verneuil 1934-es, azonos című színművének adaptációja, amelyből két hollywoodi film is készült (Hazugság, asszony a neved, Cross My Heart). A film rendezője, az európai film fenegyereke, kultrendezője, François Ozon, aki korábbi filmjeiért több díjat nyert világszerte (Minden rendben ment, Frantz, Dupla szerető, Fiatal és gyönyörű, Született feleség). Ozon számára Ernst Lubitsch és Frank Capra klasszikus vígjátékai jelentették az előképet. A Bűnös vagyok igazi sztárparádéval szolgál: mások mellett Dany Boon (A sóher, Szuper-hipochonder, Gyagyás gyilkosság 1-2), Isabelle Huppert (Mrs. Harris Párizsba megy, Happy End, Az eljövendő napok, Eva), Fabrice Luchini (A házban, Párizs császára, Szavak nélkül) és André Dussollier (Amélie csodálatos élete, Senkinek egy szót se!, Minden rendben ment) is szerepel a filmben.

Bemutató dátuma: 2023.05.18.
Forgalmazó: Vertigo Média

Our offer


Alessandro Barrico irodalmi remekműve bosszúval kezdődik és megtorlással ér véget. Egy polgárháború magával sodor három férfit a labirintusában: egy apát, két gyermeket és egy vérszomjas Minotauruszt. A parázsló béke éveiben egy gyönyörű nő áll meg egy lottóárus előtt, és halál és az elszámolás közötti utat választja. „Véget ér valaha a megtorlás időszaka, vagy egy ördögi kör ez, amelyben örök fogságra vagyunk ítélve?” – ez a regény nagy kérdése.

A káprázatos bohózatok mestere, Feydeau a végletekig fokozza a konfliktusokat. Szereplői ambiciózus, önző emberek, akik képtelenek tisztán látni. Hiúságuk felülkerekedik minden realitáson

Vágyi Petra, klinikai szakpszichológus, sématerapeuta.

Suggestions


Az ikonikus zenekar ezúttal egy nem mindennapi, különleges koncertre várja a rajongóit. (esőnap: június 22.)

A SZINDRA TÁRSULAT előadása üzenet a mai fiataloknak, hogyan veszíthetjük el egymást, és magunkat egy fesztivál mámorában.

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.