Jegyvásárlás


program


Boribon és a hóember-bábelőadás

Boribon és a hóember-bábelőadás

Boribon egy szép szánkót, és sok-sok kék mackót kap ajándékba születésnapján. Boldogan játszik a mackókkal, s mikor végre hull a hó, elindulnak Annipannival szánkózni egy jó nagyot.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Søndag, 21. December 2025 10:00

Marék Veronika – Erdélyi Erika

Boribon és a hóember

Boribon egy szép szánkót, és sok-sok kék mackót kap ajándékba születésnapján. Boldogan játszik a mackókkal, s mikor végre hull a hó, elindulnak Annipannival szánkózni egy jó nagyot.

Marék Veronika Boribon mackói, és Annipanni hull a hó című mesekönyvei alapján készült vidám, zenés bábelőadás.

Zene: Erdélyi Barnabás

 

Aktuelt


A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!

Győri Filharmonikus Zenekar Nyáresti koncert sok humorral és vidámsággal. Operettrészletek csendülnek fel Lehár Ferenc, Kálmán Imre, Fényes Szabolcs, Ábrahám Pál és mások műveiből. Közreműködik: Fischl Mónika, Szendy Szilvi, Dolhai Attila, Laki Péter és a Győri Filharmonikus Zenekar. Vezényel: Silló István

PÅ PLAKATEN


Megható, humoros és inspiráló igaz történet barátságról, összetartásról, és arról, hogy néha a legmerészebb ötletek hoznak valódi változást.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.