
A kő
Gál Róbert, Perczel Enikő és Szabó G. László fordítását felhasználva a magyar szöveget készítette Kovács Krisztina
Gál Róbert, Perczel Enikő és Szabó G. László fordítását felhasználva a magyar szöveget készítette Kovács Krisztina
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Thursday, November 17 2022 7:00PM
MARIUS VON MAYENBURG: A KŐ
Talán az egész 20. század történelme elmesélhető egy család, egy ház, egyetlen kő történetén keresztül is… Nehéz titkokat rejthet egy ház, amely az évtizedek alatt többször is gazdát cserélt, és így családról családra, generációról generációra hagyományozódtak a kertben és a falakban eltemetett történetek. Marius von Mayenburg drámájában felszínre törnek ezek a titkok, amelyekkel talán megérthetünk valamit a múltunkból, de méginkább a jelenünkből. A kő gyönyörű vallomás a családi legendákról, szeretetről, árulásról és újrakezdésről.
Szereplők:
Witha............. NAGY-KÁLÓZY ESZTER
Wolfgang....... TELEKES PÉTER
Heidrun.......... SZILÁGYI CSENGE
Hannah.......... ANTÓCI DOROTTYA
Mieze............. HEGYI BARBARA
Stefanie......... MAJSAI-NYILAS TÜNDE
Súgó: ÁDÁM DOROTTYA
Ügyelő: KORMÁNYOSI MIKLÓS
A rendező munkatársa: EFSTRATIADU ZOÉ és SZABÓ G. LÁSZLÓ
A jelmeztervező munkatársa: KORPIČ GERTRUD
Díszlet: MARTIN CHOCHOLOUŠEK
Jelmez: KATERINA STEFKOVA
Zeneszerző: VÁCLAV HAVELKA
Világítás: HLINKA MÓNI
Dramaturg: KOVÁCS KRISZTINA
Rendező: Michal Dočekal
Time and again, Budapest Bár delights the Müpa Budapest audience with their special performances and outstanding collaborators. On this occasion, the ensemble has been invited by Nők Lapja magazine to take the stage in the company of some very special guests. Róbert Farkas, the band’s leader and founder, originally aimed to breathe new life into the genre of Gypsy café music, thereby preserving and revitalizing old traditions.
Egy igazán szívmelengető, csodálatos élmény karácsony estéje előtt pár nappal a leggyönyörűbb, ünnephez kötődő zenékkel.
A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.
Péter Eötvös VALUSKA Commedia tragica in twelve tableaux, one act, in Hungarian, with Hungarian and English surtitles
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.