
A hajfonat (Fábri)
La Tresse
olasz–francia filmdráma, 121 perc, 2025
angol, olasz és hindi nyelven, magyar felirattal
La Tresse
olasz–francia filmdráma, 121 perc, 2025
angol, olasz és hindi nyelven, magyar felirattal
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tirsdag, 29. Juli 2025 17:30
Rendező: Laetitia Colombani
Szereplők: Mia Maelzer, Fotinì Peluso, Kim Raver, Sajda Pathan, Nehpal Gautam
Három nő története, akik a világ távoli pontjain élnek. Soha nem találkoztak, mégis egyedülálló, láthatatlan kötelék köti össze őket.
Az indiai Smita az érinthetetlenek kasztjába tartozik. Taníttatni szeretné a lányát, ezért menekülnie kell falujából. Végül egy templomban tapasztalja meg az újjászületést.
A szicíliai Giulia apja parókaműhelyében dolgozik. Ő mossa, szőkíti és festi a város fodrászai által szállított természetes hajat. Amikor azonban apja baleset áldozata lesz, a lány rájön, hogy a cég anyagi helyzete válságos: meg kell találnia a módját, hogy megmentse a családi üzletet.A kanadai Sarah sikeres ügyvéd, aki egyedül neveli három gyermekét. Fontos előléptetésre készül, de az élete fenekestül felfordul, amikor kiderül, hogy súlyos beteg.
Laetitia Colombani filmje a remény és újrakezdés megindító meséje, himnusz a női bátorsághoz.
Bemutató dátuma: 2025.05.08.
Forgalmazó: Cirko Film
A rendezvény a Nagyerdő szívében várja a bor és a jazz rajongóit, ahol három színpad koncertjei közül és mintegy 60-70 családi borászat kínálatából válogathatunk.
Vujity Tvrtko új estje rengeteg kalanddal, hatalmas optimizmussal és motivációval, valamint a legyőzhetetlenség erejével.
Zenés válóok két részben – magyar slágerekkel a ’60-as évektől napjainkig
Anya, csak még egy mesét… anya, még éhes vagyok… anya, laknak emberek az űrben… de miért? Ismerős? Nem is olyan…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.