
Topor Tünde és Winkler Nóra szubjektív tárlatvezetése
Topor Tünde művészettörténész, az Artmagazin főszerkesztője és Winkler Nóra műsorvezető, kulturális szakértő nőnapi szubjektív tárlatvezetése az Y-profil című kiállításban.
Topor Tünde művészettörténész, az Artmagazin főszerkesztője és Winkler Nóra műsorvezető, kulturális szakértő nőnapi szubjektív tárlatvezetése az Y-profil című kiállításban.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2025. április 5. szombat, 16:00
A Magyar Nemzeti Bank által életre hívott, nagyszabású kortárs gyűjteményben is fontos szerepet kaptak a milleniálok. Közülük válogat ez a kiállítás. Bár egy intézményi kollekció szükségképpen nem adhat teljes képet egy teljes nemzedékről, felvillanthat tipikus pozíciókat. Az itt látható kurátori válogatás az Y-generációs fiatalok gyűjteményben őrzött munkáival rajzolja ki a nemzedék egy lehetséges arcélét: azt a bizonyos Y-profilt.
Pietro Mascagni HÚSVÉT MASCAGNIVAL (MESSA DI GLORIA / PARASZTBECSÜLET) Koncertszerű előadások magyar, angol és eredeti nyelvű felirattal
Aronsen művének középpontjában egy kusza szerelmi történet és a megállíthatatlan olvadás áll – kérdés, hogy kit melyik fenyeget jobban. A váratlan fordulatok, a tragikomikus helyzetek, a kitörő érzelmek és a végtelen tréfák lavinaként temetik maguk alá a szereplőket..
Dumaszínház est
„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”
A Piero Barone, Ignazio Boschetto és Gianluca Ginoble alkotta IL VOLO, egy felejthetetlen koncerttel tér vissza Budapestre, hogy újra elvarázsolja…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!