Margaret Island
Margaret Island - Barlangkoncert
A tavalyi izgalmas felfedező utazást folytatja a zenekar ezúttal a Fertőrákosi Kőfejtő és Barlangszínház koncerttermében, ahol most először lépnek színpadra.
Margaret Island - Barlangkoncert
A tavalyi izgalmas felfedező utazást folytatja a zenekar ezúttal a Fertőrákosi Kőfejtő és Barlangszínház koncerttermében, ahol most először lépnek színpadra.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2020. szeptember 4. péntek, 20:00
Margaret Island - Barlangkoncert
Fertőrákosi Kőfejtő és Barlangszínház
A Lábas Viki, Törőcsik Kristóf és Füstös Bálint alapította Margaret Island az egyik legsikeresebb popzenekar a hazai palettán: "Eső" című daluk 2016-os berobbanását követően hamar állandó színfoltjává váltak a budapesti és vidéki kluboknak, fesztiváloknak. Három nagylemez és számos vezető rádiós sláger - mint a Veled minden, Engedd, hogy szabad legyek, Hóvirág, Legszebb szavak stb. - után a legnagyobb hazai színpadokon kaptak helyet, többször koncerteztek külföldön, 2019-ben megtöltötték a Müpa hangversenytermét és a Margitszigeti Szabadtéri színpadot is.
Tavaly a csapat egy különleges koncertsorozattal ünnepelte fennállásának ötödik évét: a ‘Legszebb színek’ országjáró turné keretein belül rendhagyó természeti- és világörökségi helyszíneken zenéltek, többek között Aggteleken a cseppkőbarlangban, a pannonhalmi levendulamezők mellett és a Szigligeti várban is.
Ezt az izgalmas felfedező utazást folytatják ezúttal a Fertőrákosi Kőfejtő és Barlangszínház koncerttermében, ahol most először lépnek színpadra.
Az este folyamán a teljes hét fős zenekari felállással találkozhat a közönség.
Calle Málaga marokkói-francia-spanyol-német-belga romantikus dráma, 116 perc, 2026 eredeti nyelven, magyar felirattal
2026. július 3., péntek 20:00 (esőnap: július 5.) 2026. július 4., szombat 20:00 (esőnap: július 6.) A Margitszigeti Színház és a Győri Nemzeti Színház közös szabadtéri bemutatója.
2026. július 31. péntek 20:00 (esőnap: augusztus 2.) 2026. augusztus 1., szombat 20:00 (esőnap: augusztus 3.)
A megújult Citadella egyik legizgalmasabb újdonsága A Szabadság Bástyája című kiállítás. A nyugati ágyútoronyban kialakított, több mint 1700 négyzetméteres tárlat…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!