Keller
Beethoven - Csajkovszkij
Beethoven - Csajkovszkij
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. február 14. hétfő, 19:00
Keller
A Concerto Budapest soproni hangversenyének első félidejében a hegedűirodalom legjelentősebb versenyműve, Beethoven emberfeletti mélységeket és magasságokat bejáró D-dúr hegedűversenye csendül fel. A szünet után a romantikus zenekari repertoár egyik legnagyobb remekét, Csajkovszkij utolsó kompozícióját, a zeneszerző halála előtt néhány nappal bemutatott, drámai hangvételű lassú zárótételéről ismert 6. „Patetikus” szimfóniáját hallhatják a zenebarátok. A Beethoven-versenymű hatalmas igényű szólóját a magyar hegedűiskola markáns egyéniségű képviselője, Kokas Katalin játssza, a koncert dirigense Keller András lesz.
Műsor:
L. van Beethoven: D-dúr hegedűverseny, op. 61
P. I. Csajkovszkij: VI. (h-moll) szimfónia, op. 74, „Patetikus”
Vezényel: Keller András
Közreműködik: Kokas Katalin - hegedű
A MESEMONDÓ egy különleges zenei utazás lesz Caramel-lel, aki idén visszatér Margitszigetre. esőnap: július 15.
Megható, humoros és inspiráló igaz történet barátságról, összetartásról, és arról, hogy néha a legmerészebb ötletek hoznak valódi változást.
Elemi erők, szilaj ritmusok, pajkos játékosság és sodró vágyak, a Margitszigeti Színház különleges koncertjén, ahol szimfonikus zenekar és kórus kíséretében felcsendül Carl Orff legismertebb remekműve, a Carmina Burana.
Marius Petipa - Sir Peter Wright - Sir Frederick Ashton / Pjotr Iljics Csajkovszkij CSIPKERÓZSIKA Mesebalett három részben
Giuseppe Verdi MACBETH Opera négy felvonásban, két részben, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!