Jegyvásárlás


Program


Jézus Krisztus Szupersztár

Jézus Krisztus Szupersztár

MŰSORVÁLTOZÁS – az eredetileg meghirdetett Jézus Krisztus Szupersztár előadásunk helyett ebben az időpontban technikai okok miatt Szilaj előadást játszunk. A korábban megvásárolt jegyek érvényesek erre a napra, erre az előadásra.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2020. április 3. péntek, 19:00

Amennyiben érvényes jeggyel rendelkezik erre az időpontra, akkor azt a jegyet a csere előadásra is felhasználhatja, nincs más dolga, mint beléptetéskor bemutatni a belépőket. Azoknak, akik nem szeretnének részt venni a csere előadáson, biztosítjuk a már megváltott jegyek visszaváltását. Kérjük, jelezzék a jegy/jegyek visszaváltási igényét az info@nemzetilovasszinhaz.hu email címen. Köszönjük megértésüket!

Szilaj, a betörhetetlen vadló kalandjairól mesél a Nemzeti Lovas Színház legújabb családi musical-e.  A történet a messzi Vadnyugatra kalauzol, ahol dúl a háború a lovasság és az indiánok között. Soha nem lehet béke a két világ találkozásakor, ám Szilaj varázslatos lényével mégis hidat épít ember és ember között. Világpremiert jelent, hogy először lesz látható együtt a klasszikus stílus és szabad idomítás művészete a lovas színházak történetében. A darab végén Szilaj teljesíti a lehetetlennel felérő küldetését: megmenti szülőföldjét, ám ehhez hihetetlen bátorságra és elszántságra lesz szüksége.

Szereposztás:

Indián fiú, Kenai: Mohácsi Márk
Ezredes, James Cooper : Pintér Tibor
Ezredes felesége, Jenna: Ilyés Jenifer
Indián lány, Naira: Pápai Kíra
Apacs törzsfőnök : Varga Viktor
Ősanya: Papadimitriu Athina/Poór Vivien
Gügye indiánok : Bányavölgyi Donáta, Csizmadia Ákos
Amerikai katonák : Bencze Sándor, Gazdik Dávid

Ajánlatunk


A nyughatatlan hódító, a szabad életű sevillai nemes története számtalan szerzőt inspirált már. Aleksandar Popovski mostani rendezése A Mester és Margarita után újabb látványos előadást rendezett a Nemzeti Színház Nagyszínpadán.

Fedák Sári a magyar színháztörténet ünnepelt primadonnája volt – szenvedélyes művész, az operettszínpadok királynője. Mégis, hamis vádak alapján koncepciós per áldozata lett, és bár évtizedekkel később felmentették, nevét máig nem rehabilitálták.

A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.

Ajánló


A kérdés, mi a fontosabb: revansot venni a múltbeli csalódásért, vagy adni még egy utolsó esélyt a nagy Ő-nek?

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!