Jegyvásárlás


Program


HÁZTŰZNÉZŐ - vígjáték
13

HÁZTŰZNÉZŐ - vígjáték

Végső soron csak meg kell nősülni az embernek – jelenti ki Podkoljoszin, udvari tanácsos. Hiszen ez az élet rendje, és a boldogság záloga.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2010. április 13. kedd, 19:00

Hála a házasságszerző asszonynak, Agafja Tyihonovna személyében menyasszonyjelölt is akad, igaz, kérők sora verseng a kezéért. Igen, mindenki nősülni akar, mindenki boldog akar lenni. S hogy ki mit vár a násztól? Van, aki a magány ellen küzd, van, aki franciás műveltségre, van, aki dús hozományra, s van, aki dús bájakra vágyik.
És mit akar az ara? Természetesen férjhez menni, de kihez? Kérőkből ugyan nagy a felhozatal, de milyen is a nagy Ő? És Podkoljoszin mire vágyik? Természetesen feleségre. Vagy mégsem? S míg a vetélytársak kicsinyes, apró cselszövésekkel  egymástól próbálnak megszabadulni, addig Podkoljoszin és az ara töpreng és mérlegel, lelkesül és kiábrándul, dönt és tétovázik, akar és mégsem akar. Mert egy házasságot mégiscsak alaposan meg kell fontolni, nem igaz?

Ajánlatunk


Három fivér házavatót tart. Mindhárom asszony jelen van, ki-ki vérmérséklete szerint értékel. Ám az egyik feleség meghívja a férje titkárnőjét is, aki igen csinos nő. Az urak közt pánik tör ki, mert mindhárman ismerik a hölgyet, bár ezt az asszonyok még csak nem is sejtik. A hölgy meg is érkezik, és töredelmesen elmeséli, hogy... De mindez derüljön ki az előadásból. Nézzék meg ezt a pikáns, francia vígjátékot!

A filmtörténet kultikus darabja a világon először a Játékszínben kerül színpadra.

Ajánló


Együtt fújjuk, együtt járjuk! címmel rendezi meg gálaestjét június 8-án 18 órai kezdettel a Vaskakas Bábszínházban a győri Lippentő Táncegyüttes.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!