Jegyvásárlás


Program


HAVASI Pure Piano

HAVASI Pure Piano

Az este lebilincselő koncertélményt ígér, ahol a néző egy személyben találkozik egy elmélyült zeneszerzővel és egy virtuóz előadóművésszel!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2022. szeptember 6. kedd, 20:00

24. Zsidó Kulturális Fesztivál
2022. szeptember 4-12.

HAVASI Pure Piano

Havasi Balázs a Pure Piano című koncertjén megmutatja, hogy a 21. században is elegendő egyetlen művész és egyetlen zongora ahhoz, hogy a közönséget meglepje, lenyűgözze és szórakoztassa. A művész huszonhárom telt házas Budapest Aréna koncert után ezúttal szóló zongoraesttel mutatkozik be a Dohány utcai zsinagógában.

A koncert középpontjában a művész és a hangszere állnak: a zeneszerető közönség részese lehet annak az egyedülálló hangzásnak és atmoszférának, amivel a hangversenyzongora és Havasi egyedi játéka megtölti a színpadot. A zeneszerző-zongoraművész a zenei tételek előtt be is avatja hallgatóságát a művek keletkezésének hátterébe és a hozzájuk kapcsolódó történetekbe, így még bensőségesebb hangulatot teremt a nézőtéren.

* Az időpont változtatás jogát fenntartjuk!
* Az előadás az időpontjában hatályban lévő kormányrendeletek, járványügyi szabályok betartásával látogatható.

Ajánlatunk


A Terepasztal lovagjai – 35 év szélmalomharc „A kezdetekkor így hívtunk magunkat, és úgy tűnik, A terepasztal lovagjai még mindig velünk élnek…”

Babaróka 3+ 100 perc, 1 szünettel Bábtechnika: bunraku

Ajánló


bemutató: 2026. február 22. előadás: 2026. július 17., 18. tervezett esőnap: 2026. július 19.

Giuseppe Verdi AIDA Opera három részben, négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!