Fesd meg Szentendrét!
Az eseményen instruktor segítségével, mindenki lépésről lépésre fogja megfesteni Szentendre gyönyörű Duna-parti látképét. Nem szükséges semmilyen rajz, vagy festészeti tapasztalat, minden eszközt mi biztosítunk.
Az eseményen instruktor segítségével, mindenki lépésről lépésre fogja megfesteni Szentendre gyönyörű Duna-parti látképét. Nem szükséges semmilyen rajz, vagy festészeti tapasztalat, minden eszközt mi biztosítunk.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2019. augusztus 31. szombat, 16:30
Mindannyian mások vagyunk, de valamiben egyetértünk: Te is szereted, én is szeretem: szeretjük Szentendrét. Az eseményen instruktor segítségével, mindenki lépésről lépésre fogja megfesteni Szentendre gyönyörű Duna-parti látképét. Nem szükséges semmilyen rajz, vagy festészeti tapasztalat, minden eszközt mi biztosítunk. A kreatív és vidám időtöltés után garantáltan egy olyan képpel távozol, amire büszke leszel! Az alkotást Kamocsay IHLET borával, finom falatokkal és kellemes aláfestő zenével inspiráljuk.
Házigazdák: Dorn Gabriella és Dorn Zoltán
Férőhely: 12 fő fest, az esemény meglátogatása, nézelődés, beszélgetés ingyenes
ArtUdvarok
Az elmúlt években Házak, Udvarok, Házigazdák néven ismert és kedvelt programsorozaton belül szentendrei házigazdák tárják szélesre kapuikat és várják a látogatókat vendégségbe, a maguk által szervezett programokra. Van közöttük festőművész, kőfaragó, közgazdász, nyelvtanár, művészeti író, restaurátor, galériás. „Egy közös van bennük: ők mind szentendrei arcok, olyanok, akiket jól ismernek az itt élők, olyanok, akik mindig készek önzetlenül tenni a városukért.“
Szörényi Levente – Bródy János ISTVÁN, A KIRÁLY A rockopera szimfonikus operaváltozata két részben, magyar nyelven, magyar és angol felirattal
Wolfgang Amadeus Mozart A VARÁZSFUVOLA Daljáték magyar és német nyelven, magyar, angol, német felirattal
Magyarországi bemutató Az Erkel Színház előadása ELŐADÁSOK: 2026. augusztus 14., 15.,16., 20., 21., 22. tervezett esőnapok: augusztus 17., 18., 23., 24.
A gödöllői Erzsébet királyné fénykert visszatér – még nagyobb, még fényesebb és még varázslatosabb, mint valaha.
A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva…
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!