conTangos
Budai László és a Tangó Táncszínház
TÁNCBAZÁR
Az előadás után tánctanítás.
Budai László és a Tangó Táncszínház
TÁNCBAZÁR
Az előadás után tánctanítás.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2015. július 26. vasárnap, 20:30
Tangó – tánc, életérzés, életforma. Egy évszázada született, de ma is él, vonz és megborzongat. A titok talán bennünk rejlik: viharos gyorsasággal változik minden körülöttünk, de alapvető érzelmeink, vágyakozásunk a szeretet, szenvedély, az emberi kapcsolatok, érintés, ölelés, harmónia után örök. A tangóban csak a zene és a stílus változott, a lényeg megmaradt, és segítségével mindenki számára felszínre hozhatók, intenzíven megélhetők ezek a vágyak és érzelmek.
Ezen az estén új formákkal szeretnénk eljutni a változatlan lényegig: a tangóban mindig is meghatározó szerepet játszó kapcsolat, egymásra hangolódás, bizalom, ölelés kiegészül modern és kontakt technikákkal. Így kerül a színpadon a táncos és általa a néző – külön és együtt- mindinkább közelebb önmagához és másokhoz.
Zenekar / Orchestra: Tango Cortina (Agnecz Katalin, Kálmán László, Vámos Veronika)
Fények / Lighting: Sipos Tibor
Rendező / Directed by Budai László
Giacomo Puccini BOHÉMÉLET Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
Minden idők egyik legkedveltebb romantikus története, az ikonikus film sikeréhez méltó, musicalként születik újjá a Madách Színház színpadán.
Dumaszínház est
zenés játék két részben
Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!