Bogármese
Vajon sikerül-e új barátjának, a Csillagszemű Bogárkának még időben újra összeraknia a varázsvirágot, hogy Szivárványos meggyógyuljon és a szürkebogarak ismét visszabújjanak a föld alá?
Vajon sikerül-e új barátjának, a Csillagszemű Bogárkának még időben újra összeraknia a varázsvirágot, hogy Szivárványos meggyógyuljon és a szürkebogarak ismét visszabújjanak a föld alá?
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Søndag, 16. Marts 2025 10:30
BOGÁRMESE
Mesés táncshow egy felvonásban
Egyszer, amikor a gonosz páncélfejű grafitbogarak uralkodtak az erdőben, egy éjjel gyönyörű gyógyító erejű virág nőtt a rét közepén és a varázsvirág visszakergette a szürkebogarakat a föld alá.
Ám egy napon hatalmas vihar támadt és letörte a varázsvirágot. A szárát a szarvasbogár vette el a szél ellen támasztékul.
A széthullott szirmokat - a fejük föé tartva - különböző bogárkák vitték magukkal az eső elől menekülve: egyet a hangyák, másikat a legyek, harmadikat a szeméthasznosító bogarak, a negyediket a skarabeuszok. Az ötödik szirom a Szivárványos Bogárkához került, de őt meglátták a föld alól kiszabaduló szürkebogarak és majdnem elfogták, a karján meg is csípték. Elmenekült, de a csípéstől megbetegedett.
Alkotók, előadók:
Sárközi Gyula ötlete nyomán meséjét írta: Lázár Ervin és Lázár Zsófia
A mesét színpadra alkalmazta: 4 for One
Díszlet, jelmez: Kentaur
Zene: Tallér Zsófia, Faltay Csaba
Koreográfia: 4 for one (Sárközi Gyula, Jurányi Patrick, Kovács Zsolt, Kováts Gergely Csanád)
Smink: PG (Pál Gergely)
Előadják a Madách Tánc- és Színművészeti Szakgimnázium és AMI növendékei
Az előadás hossza
Kb. 90 perc, szünet nélkül
Támogató: KIM
A filmtörténet kultikus darabja a világon először a Játékszínben kerül színpadra.
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
Agatha Christie & Gerald Verner ÉJFÉLTÁJT KRIMI fordította: Zöldi Gergely
Csehov nem volt még harmincéves, amikor megírta az Erdőszellem című színdarabját. (Magyarországon A manó címen játszották korábban.)
Dumaszínház est
Napfényben fürdő görög sziget. Mindent körbeölelő csillogó türkiz tenger. Hangulatos tavernák, ínycsiklandó étkek, mavrodaphne… Egyszerűen idilli - tökéletes felkeresni, ott…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.