Jegyvásárlás


Program


Az üvegcipő

Az üvegcipő

Molnár Ferenc: Az üvegcipő
Vígjáték

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2016. május 6. péntek, 19:00

„Molnár Ferencről nagyon nehéz tárgyilagosan írni: Molnár Ferencnek lelkes rajongói és dühödt ócsárlói vannak. Közben az egész magyar irodalomból ő a világszerte legismertebb nevű és művű író, közben színházaink újra meg újra sikerek közepette újítják fel vígjátékait...” Hegedüs Géza

Adél kisasszony, a hajdani szobalány, immár a saját panzióját igazgatja a nyolcadik kerületben. Lakói között van a házsártos asztalosmester, Sipos úr. A napi rutinba fáradt légkört a tizenkilenc éves szolgáló, Irma vidítja fel, aki plátói érzelmeket táplál Sipos iránt. Adél kisasszony azonban elunja örök lányságát, és esküvőre kényszeríti az asztalost. Irma bánatában felönt a garatra, és kikottyantja, hogy Adél szobáját a másik lakó, Császár úr is sűrűn látogatja. Szégyenében Irma egy nyilvánosházba szegődik. Sipos úr a megmentésére siet, ám egy rendőri razzia során letartóztatják őket. Az őrszobán Sipos ráébred, milyen őszinte szerelemmel imádja őt Irma.
 

Ajánlatunk


7–10 éveseknek // 105 perc, egy szünettel Péter magányos kisfiú. Hiába szeretne, nem tarthat otthon macskát. Jennie kóbor macskalány. Gyűlöli az embereket. Varázsos módon találnak egymásra. Történetük megmutatja, hogyan formál teljesebbé minket az igazi barátság.

1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.

Wolfgang Amadeus Mozart: Die Zauberflöte (A varázsfuvola), K. 620

Ajánló


Az ország egyik legsikeresebb előadása végre Székesfehérváron!

A száz éve született John Coltrane 1963-ban korszakos jelentőségű albumot rögzített Johnny Hartman énekessel, ez lett Coltrane egyetlen vokális munkája.

Műsor Dvořák: VII. (d-moll) szimfónia, op. 70 szünet Bartók: A kékszakállú herceg vára, op. 11, Sz. 48, BB 62

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!