Albérlet az asztal alatt
Roland Topor: ALBÉRLET AZ ASZTAL ALATT
lírai vígjáték zenékkel, 2 részben
Roland Topor: ALBÉRLET AZ ASZTAL ALATT
lírai vígjáték zenékkel, 2 részben
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. szeptember 17. szombat, 20:00
Párizsban vagyunk egy nagy bérházban.
„Nagyon örülök Aubaiféche kisasszony, hogy albérlőként magánál lakhatok az asztal alatt!.” .—hálálkodik Dragomir ( Bodor Géza) kelet- európai bevándorló, aki remek cipész és szórakozásból még rajzolgat is.
„Szeretem hallgatni, ahogy kalapálgat és dudorászik az író asztalom alatt. Legalább nem vagyok egyedül…” -- így Florence ( Szaksz Gabriella ), aki műfordító és éppen egy Dragomir anyanyelvén írott könyv fordításával bíbelődik.
E sajátos bérlő - albérlő viszonyból érdekes és mulatságos helyzetek sora születik.
No persze, a korábbi kapcsolatok, kötődések IS alakítják sorsukat.
Megjelenik Raymonde (Valler Gabriella),a tapasztalt barátnő; aztán Gritzka (Mesterházi Gyula) az unokatestvér, tehetséges zenész ; majd Mark (Éless Béla) a Kiadó tulajdonosa; s mindegyikük megpróbálja a maga elképzelései szerint irányítani az eseményeket.
Hangulatos zenék emelik a kellemes vígjáték hangulatát, s a végén, mint a mesében…,no, de nem mondok el mindent! Inkább jöjjenek el !
Várom Önöket: Éless Béla rendező
A produkció Csömör Nagyközség Önkormányzata támogatásával jön létre.
Az előadás a HOFRA Színházi és Irodalmi Ügynökség Kft
A helyek elfoglalása az érkezés sorrendjében történik.
A Postmodern Jukebox 2026-ban „THE FUTURE IS VINTAGE” címmel indul világkörüli turnéra! Hazánkon kívül ellátogatnak az Egyesült Királyságba, Európába, Ausztráliába és Új-Zélandra is. A zenészekből, énekesekből és táncosokból álló fantasztikus csapat 2026. június 10-én a Margitszigeti Színház közönségéhez hozza el a legnagyobb slágereket – a 70-es évek rockhimnuszaitól és a 80-as évek britpop dallamaitól egészen napjaink poplistás kedvenceiig, filmzenékig és videojáték-témákig.
Egyszerre politikai dráma, krimi és szerelmi história, amely a 15. század közepének izgalmas történelmi eseményeit eleveníti meg, bemutatva a Hunyadi család felemelkedését.
„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”
Rudi van Dantzig – Toer van Schayk / Pjotr Iljics Csajkovszkij A HATTYÚK TAVA Klasszikus balett három felvonásban
Szállj fel a cirkusz nagy körhintájára, ahol az álmok életre kelnek. Világszámok és fiatal magyar tehetségek várnak Ringlispíl című előadáson.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!