Jegyvásárlás


Program


Ahogyan a víz tükrözi az arcot
3

Ahogyan a víz tükrözi az arcot

Az Osonó színházműhely nagy sikerrel játssza a többszörösen díjazott Ahogyan a víz tükrözi az arcot című dokumentarista előadását. Szombathelyen a Weöres Sándor Színházban négy alkalommal lesz látható a darab, amelyben a fiatalokat érintő társadalmi, szociális problémákat kutatják, így a magányos gyerekek, a tehetetlen szülők, a kiszolgáltatott fiatalok történeteit szőtték színházi eseménnyé.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. március 27. hétfő, 15:00

AHOGYAN A VÍZ TÜKRÖZI AZ ARCOT
Posztdramatikus dokumentarista színházi megnyilatkozás
60 perc előadás + 30 perc közönségtalálkozó

Anyu. Félek. Sötét van. Hallasz engem? Figyelsz most rám?” „De tudnod kell, hogy van benned is, mint minden emberben, valami halhatatlan. A világ a tiéd is!”

Szereplők: Mucha Oszkár, Mihácsi Veronika, Hubbes Matyi,
Bocsárdi Panna, Kurkó Karolina, Kalotai Máté Technika: Csortán Géza

Videó: Stibál Róbert
Rendező: Fazakas Misi

Megérett bennünk a vágy, hogy megmérjük a minket körülvevő társadalom lázát és erről beszéljünk a színház eszközeit felhasználva. Előadásunk dokumentarista jellegű, amelyben a fiatalokat érintő társadalmi, szociális problémákat kutatjuk, így a magányos gyerekek, a tehetetlen szülők, a kiszolgáltatott fiatalok és saját magunk történeteit szőttük színházi eseménnyé, folyamatosan keresve a magunkkal, nézőinkkel és az Istennel való találkozás lehetőségét. Hosszú beszélgetéseink és egyéni megnyilatkozásaink eredménye egy közös forgatókönyv lett. Ennek színházi térbe helyezésekor megtapasztaltuk a közösségi alkotás és határaink feszegetésének élményét, létrehozva lelkünk rezdüléseinek derűs vízióját és megmutatva arcainkat, ahogyan a víz tükrözi azokat.

3 kontinens / 24 ország / 190 település / 600 előadás / 12 nemzetközi fesztiválmeghívás / 2 legjobb előadás díj

Díjak:
- Louis d’argent fesztiváldíj, 29. Theatra Nemzetközi Színházi Fesztivál, Saint-Louis (2015. október 11.)
- Az Etoile Európai Színházi Központ Ezüstcsengő fesztiválnagydíja, Teatro Lab Nemzetközi Színházi Fesztivál, Castelnovo ne' Monti (2013. március 22.)

szerző: Osonó színházműhely

Ajánlatunk


Tegyük fel, hogy megcsalt a férjem – mit teszek én? Sírok, válok, vagy bosszút állok? Lucienne Vatelin tisztességes feleség, esze ágába nem jut megcsalni a férjét – és az elvét tartja mindaddig, amíg a férje őt meg nem csalja. Viszont, ha ez megtörténne, arra is felkészül: talonban tartja a jóképű Babillont, hogy ha kell, legyen kivel bosszút állni… A hülyéje őrült és szerelmes bohózat – tökéletes nevettető kikapcsolódás szerelmeseknek, friss házasoknak, és hűtlenséget tervezőknek. Megszállott nőcsábászok és bosszúálló feleségek a Thália Színház Nagyszínpadán.

A Puskás musical a leghíresebb magyar ember és az Aranycsapat történetét dolgozza fel, és állít méltó emléket neki. A darab szerzői Szente Vajk, Galambos Attila és Juhász Levente már többször bizonyították tehetségüket. Sikeres színdarabjuk valós eseményeken nyugszik, és hűen mutatja be a kort, amelyben játszódik. Az előadás hossza szünettel: 180 perc

A vígjáték szellemes és felszabadító – az önelfogadásról, a női összetartás erejéről és arról szól, hogy néha a legnagyobb kihívás levetkőzni – lelkileg és szó szerint is.

Ajánló


„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad –…

Itt a farsang, a báli szezon és ezért Gryllus Vilmost látjuk vendégül, aki az alkalomhoz illően Maszkabál című albumával lép…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!