Jegyvásárlás


Program


A hisztis királykisasszony

A hisztis királykisasszony

„Útra kelni nem nehéz, Nem kell más, csak egy kis ész. Aztán egyik kaland jöhet majd a másik után, Jaj, ne nézz ily bután!”
 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. május 7. szerda, 11:00

TENKI DALMA ÉS GEORGITA MÁTÉ DEZSŐ
A HISZTIS KIRÁLYKISASSZONY
RENDEZŐ: TENKI DALMA, GEORGITA MÁTÉ DEZSŐ

Van, hogy néha nem pakolod el magad után a játékaidat, vagy a ruháidat?

Vagy semmi kedved a szüleid uncsi barátainak köszönni? Vagy csak jobb szeretnél benyomni egy tábla csokit, vagy gumicukit, mint az ebédet?

Mint sok más gyereknek, mesénk királykisasszonyának is sokszor meggyűlik a baja az apukájával. Boldizsár király bizony nem nézi jó szemmel kislánya viselkedését, ezért elküldi szerencsét próbálni.

Tarts velünk ebben a kalandban az Óperenciás-tengeren túlra!

Lesznek tündérek, lidércek, ördögök, hippogriffek, és ha jól figyelsz még lehet, hogy egy kutyus is a nyomunkba szegődik.

„Útra kelni nem nehéz, Nem kell más, csak egy kis ész. Aztán egyik kaland jöhet majd a másik után, Jaj, ne nézz ily bután!”

 

Ajánlatunk


A YouTube-on és podcastokon, mindenhol és mindenfelé nézettségi és hallgatottsági rekordokat döntő gasztroenterológus, Dr. Schwab Richárd jön el hozzánk. Szóba kerülnek majd azok a témák is, amikről az említett platformokon beszélt, de egészen más témák is lesznek, ahhoz képest, mint amit megszokhattál tőle.

„Túl sötét.” „Micsoda posvány!” „Csupa ronda emberről ír!” „Ez a darab előadhatatlan, már a dialógusai miatt is.” „Disznók vagytok ti mind, mondják a darabban, s ez találó ezekre az alakokra, de legfőképpen magára a szerzőre.” „Én bizony nem szeretném, ha ez a Húber a sógorom lenne!” „Hát írjon végre kellemesebb emberekről, az Istenért, hiszen ezek maga a förtelem...” „Én csak és kizárólag az író kedvéért olvastam végig.” „Én már azt se bántam volna, ha belelőnek a súgóba, oly mindegy az már ebben a pokolban...” „Szörnyű munka!” „Sivár, sivár.”

Ajánló


A Szente Vajk vezette újonnan alakult Erkel Színház beköszönő koncertsorozata, ahol először az ország három állomására visszük el azt, amivel szeptembertől…

APÁD FÜLE - Zenés komédia két felvonásban az Orfeum vendégjátéka, sztár szereposztással.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!