
A Freeszfe Egyesület előadása: A nép ellensége
Szeretem a városom. A miénk. Közös a víz, a levegő, a szavak.
A víz mérgező, a levegő mérgező, a szavak is mérgezettek.
Szeretem a városom. A miénk. Közös a víz, a levegő, a szavak.
A víz mérgező, a levegő mérgező, a szavak is mérgezettek.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Thursday, May 18 2023 7:00PM
A városunk egy mérgező mocsárra épült. Szivárog fel a mélyből, átitatja a talajt, szennyezi a forrásokat, a vizeket, a fákat, elönti az utcákat, befolyik az otthonokba, az ágy alá, beissza magát a koponyád belsejébe, megkeseríti a hétköznapokat, a hétvégi ebédet, elsodorja a barátaidat, elszínezi a jövődet, és az emberek pancsolnak. Nagyokat esznek, nagyokat isznak, te pedig levegő után kapkodsz. Ők fejest ugranak, lubickolnak, alámerülnek, felröhögnek, esznek-isznak, nagy levegőket vesznek. Te fulladozol és az emberek pancsolnak.
Messze innen, Norvégiában, 1882-ben.
Író:Henrik ibsen
Fordította: Kúnos László
Játsszák:
Béres Bence, Cseke Lilla Csenge, Gloviczki Bernát, Kanyó Kata, Pásztor Dániel, Urbán Richárd, Ujvári Bors
Díszlet: Bognár Eszter, Ferenczi Zsófi
Jelmez: Mosolygó AnnaHang, zene: Lelkes BotondDramaturg: Kovács BlankaProdukciós vezető: Molnár FanniRendező: Antal Bálint
A rendezőosztály vezetői: Bagossy László, Kovács D. Dániel
Az előadás létrejöttét támogatta: Jurányi Ház, Pinceszínház, CEU, MU Színház és mindenki, aki támogatja a Freeszfe Egyesület munkáját [www.patreon.com/freeszfe ; 16200106-11672087 (Magnet Bank)]
Vásároljon egyszerre 6 jegyet a Freeszemle Fesztivál 2023-as programjaira, mellyel 20% kedvezménnyel juthat hozzá belépőihez! A jegyek kosárba helyezését követően a kedvezmény automatikusan érvényesül.
Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon is emberi tulajdonságokkal felruházott - macskái. Eltáncolják és eldalolják életüket.
Ms. Lisa Fischer was a backing vocalist for Luther Vandross, the Rolling Stones, Sting, Tina Turner and the Nine Inch Nails for many decades before winning a Grammy Award under her own steam with her R’n’B hit How Can I Ease The Pain.
A Foxok a Marczibányi térre egyenesen a Budapest Parkból, és az azt követő fesztiválokról érkeznek.
Dumaszínház est
Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.